dla wynajmu pojazdów

Kalendarz online dla wynajmu pojazdów

Potrzebujesz zarządzać flotą pojazdów na wynajem? Chcesz rozwiązania kalendarza internetowego dla wynajmu pojazdów? Zobacz aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zleceniami wynajmu pojazdu.

Zaznaczaj wynajem w kalendarzu online dla wynajmu pojazdów

Możesz prowadzić terminarz i zaznaczać który pojazd i komu zastał wynajęty. Dzięki temu masz szybki podgląd na wynajęte i dostępne do wynajmu pojazdy. Aplikacja dostępna przez przeglądarkę także na telefonie więc zawsze będziesz miał pod ręką kalendarz online. Możesz zaznaczać które wynajmy są już zwrócone i opłacone.

  • dodaj wynajem pojazdu
  • przypisz pojazd do klienta
  • dodaj cenę lub koszt wynajmu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace serwisowe
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania wynajmu pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów to przyda Ci się takie narzędzie do planowania wynajmu. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

To bardzo ułatwia prace gdy w kalendarzu internetowym posiadasz całą flotę pojazdów na wynajem. Gdy jakiś klient chce wynająć pojazd możesz szybko sprawdzać w terminarzu. Przy wynajmie pojazdu dodajesz zdarzenie do kalendarza przypisując je do odpowiedniego pojazdu. Oznaczasz też długość wynajmu i koszt. Ale nie tylko zdarzenia wynajmu dodajesz do aplikacji. Możesz każde zdarzenie związane z danym pojazdem takie jak, opłata za ubezpieczenie, umówiony przegląd w warsztacie czy wypadek lub stłuczkę.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl