dla szkoły nauki jazdy

Kalendarz online dla szkoły nauki jazdy

Zarządzasz kursantami i organizowaniem zajęć nauki jazdy? Szukasz rozwiązania kalendarza internetowego dla szkoły nauki jazdy? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać kursantami, pojazdami i instruktorami.

Umawiaj zajęcia w kalendarzu online dla szkoły nauki jazdy

Do zarządzania kursantami i instruktorami możesz korzystać kalendarza online dla szkoły nauki jazdy. W terminarzu możesz do swoich pojazdów dodać zajęcia i kursy z osobami uczącymi się jazdy samochodem. Możesz dodać schematy by dodawanie zleceń do kalendarza było łatwiejsze. Możesz zaznaczać które kursy są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zajęcia z kursantami
  • przypisz instruktora do zajęć
  • dodaj cenę lub koszt w kursu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania zajęć dla szkoły nauki jazdy

Jeśli prowadzisz szkole nauki jazdy możesz korzystać z kalendarza online i dodawać zajęcia i kursy do aplikacji. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Gdy zajmujesz się szkoleniem na kurs prawa jazdy przy da Ci się narzędzie do organizacji czasu pracy. Korzystając z aplikacji możesz dodawać kursy lub zajęcia z Twoimi kursantami. Dodatkowo możesz przypisać odpowiedni pojazd a także instruktora który będzie wykonywał daną lekcje. Jest możliwość udostępnienia kalendarza danemu kursantowi by mógł widzieć tylko swoje zajęcia. Wszystkie zajęcia oraz lekcje możesz przeglądać w wygodny sposób. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl