dla montażystów

Kalendarz online dla montażystów

Chcesz w prosty sposób zarządzać montażystami? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla montażystów? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zleceniami montażowymi.

Zlecaj montaże w kalendarzu online dla montażystów

Prosto i szybko zapisuj montaże w kalendarzu online dla montażystów. Dzięki temu masz bardzo jasny podgląd na wszystkie zlecenia na cały tydzień lub miesiąc. Dodatkowo jeśli będziesz chciał sprawdzić jakie zlecenia robiłeś miesiąc temu. Możesz zaznaczać które montaże są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zlecenie montażu
  • przypisz pracowników do montażu
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania zadań dla montażystów

Jeśli posiadasz załogę montażystów to przyda Ci się takie narzędzie do planowania zadań dla montażystów. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Przede wszystkim kalendarz internetowy umożliwia rozplanowanie zadań. Kiedy dostajesz prace zleconą od klienta musisz rozdysponować pracowników i zorganizować prace montażowe. Korzystając z aplikacji możesz to wszystko określić tworząc zdarzenie w kalendarzu. Dzięki temu że wszystko jest online masz zawsze dostęp do terminarza online. Możesz sprawdzić czy w danym terminie nie masz już wcześniej zaplanowanego zdarzenia. Dodatkowo możesz też sprawdzić czy w danym terminie jakiś pracownik nie ma zaplanowanego urlopu. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl