dla fryzjera

Kalendarz online dla fryzjera

Prowadzisz zakład z usługami fryzjerskimi? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla fryzjerów? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać wizytami w Twoim zakładzie.

Umawiaj wizyty w kalendarzu online dla fryzjera

Bezproblemowe narzędzie które pozwala w kalendarzu online dla fryzjera dodawać czy edytować umówione wizyty. Dla ułatwienia i usprawnienia pracy twórz schematy zleceń, pozwoli Ci to szybko dodać wizytę na daną usługę do kalendarza. Możesz zaznaczać które wizyty są już wykonane i opłacone.

  • dodaj i umawiaj wizyty
  • przypisz pracownika do zlecenia
  • dodaj cenę lub koszt dla zlecenia
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania wizyt dla fryzjerów

Takie narzędzie do planowania wizyt dla fryzjera jest bardzo przydatne. Pozwala Ci na szybki dostęp do wszystkich Twoich zleceń. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Dodawaj i edytuj wizyty w terminarzu online. Możesz określając schematy nadać każdej usłudze inny kolor co pozwoli CI szybko rozpoznać daną usługę. Jeśli posiadasz więcej pracowników to dla każdego pracownika możesz przypisywać inne zlecenia. Podgląd na prace wszystkich pracowników jest bardzo wygodny i prosty. Aplikacja jest łatwa i bardzo prosta a do tego nie wymaga żadnej instalacji. Korzystaj z narzędzia przez przeglądarkę www na komputerze lub telefonie. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl