dla salonu piękności

Kalendarz online dla salonu piękności

Potrzebujesz umawiać wizyty w kalendarzu? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla salonu piękności? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać wizytami na usługi kosmetyczne w twojej firmie.

Dodawaj wizyty w kalendarzu online dla salonu piękności

To narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Korzystając z kalendarza online dla salonu piękności możesz dodawać umówione wizyty z klientami. Aplikacja terminarza to przydatne narzędzie gdy chcesz organizować czas pracy nie tylko swój ale i pracowników. Możesz zaznaczać które usługi są już zrealizowane i opłacone.

  • dodaj wizyty kosmetyczne w salonie
  • przypisz pracownika do usługi
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania usług dla salonu piękności

Posiadając zakład kosmetyczny warto skorzystać z kalendarza dla salonu piękności. To rozwiązanie pomoże Ci umożliwiając stał wgląd w grafik pracy salonu. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

To w aplikacji właśnie przypisujesz dane usługi do wykonania dla danego klienta. Możesz swobodnie dodawać czy edytować wizytę z klientem. Możesz zarządzać pracownikami, dodawać urlopy do plannera. W kalendarzu online wygodny podgląd na prace przez cały tydzień czy miesiąc jest zawsze pod ręką. A co najważniejsze aplikacja jest dostępna przez przeglądarkę www. Czyli skorzystasz z tej samej aplikacji i przez komputer i przez telefon bez instalowania czegokolwiek Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl