dla firmy przewozowej

Kalendarz online dla firmy przewozowej

Posiadasz autokary i busy na wynajem pasażerski? Skorzystaj z rozwiązania kalendarza internetowego dla firmy przewozowej pasażerskiej? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zleceniami wynajmu autokaru na przewóz pasażerów.

Zlecaj wynajem autokaru w kalendarzu online dla firmy przewozowej

Dodawaj do kalendarza online dla firmy przewozowej wynajęte autokary lub busy na przewóz osób. Zarządzaj swoją flotą autokarów czy busów pod wynajem na przewóz osób. W zadaniach dodajesz po prostu wyszeckie zlecenia na różnego rodzaju wynajem autokaru czy busa. Możesz zaznaczać które wynajmy autokaru są już wykonane i opłacone a także planować czas pracy kierowców.

  • dodaj zlecenie wynajmu autokaru
  • przypisz kierowce do wynajmu
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Jakie zlecenia dodawać do kalendarza? Zlecenia wynajmu autokaru czy busa na wycieczkę, na przewóz gości weselnych, na transport gości do hotelu, przewóz pracowników, wynajem busa na przewóz zawodników zawody sportowe a także na inne wydarzenia.

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania wynajmu dla firmy przewozowej

Korzystaj z aplikacji by planować wynajem autokaru czy busa na przewóz turystów, gości weselnych, na wycieczki, na wesele, na spotkania. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Kalendarz internetowy dla firmy przewozowej to narzędzie w którym możesz zarządzać flotą autokarów czy busów na wynajem. Kiedy ktoś zleca Ci przewóz pasażerów na wesele możesz dodać to zdarzenie w kalendarzu online. Do zdarzenia możesz przypisać odpowiedni autokar czy bus a także kierowce który będzie prowadził pojazd. Dzięki temu masz zawsze na bieżąco podgląd na wszystkie swoje pojazdy w firmie. Kalendarz w widoku 30 dniowym pokaże Ci wszystkie zlecenia dla Twoich pojazdów na cały miesiąc. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl

Kalendarz internetowy online dla autokarów i busów

Bardzo przydatna aplikacja kalendarza dla autokarów i busów dla każdej firmy przewozowej. Dzięki niej organizacja pracy Twoich pojazdów a także kierowców stanie się przyjemniejsza. Kalendarz zawsze pod ręką i zawsze dostępny z każdego miejsca na świecie przez internet. Zaznaczaj który autokar jest wynajęty, który bus przewozi gości na wesele i jaki kierowca to obsługuje.