dla mechanika

Kalendarz online dla mechanika

Wykonujesz naprawy i serwis pojazdów? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla mechaników? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać swoimi pracami i zleceniami napraw pojazdów.

Organizuj naprawy w kalendarzu online dla mechaników

Dodawaj naprawy w kalendarzu online dla mechanika i miej szybki wgląd w swoje pracę. To narzędzie daje Ci łatwy i wygody dostęp do organizacji pracy na cały tydzień czy miesiąc. Dodawaj, edytuj, zlecenia różnego typu dotyczące Twojej pracy do terminarza online. Możesz zaznaczać które naprawy są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zlecenie napraw pojazdu
  • przypisz klienta do zlecenia
  • dodaj cenę lub koszt w zleceniu naprawy
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania napraw dla mechaników

Gdy zajmujesz się różnego rodzaju naprawami pojazdów przyda CI się taki narzędzie do planowania napraw. Ułatwi Ci to organizację pracy i usprawni też planowanie innych ważnych spraw.

Ważne że takie narzędzie jak ten kalendarz online jest bardzo łatwo dostępny. Wystarczy Ci komputer lub telefon z dostępem do przeglądarki. Nie potrzebujesz nic instalować, nie zajmujesz miejsca na komputerze. Do terminarza możesz dodawać różnego rodzaju zdarzenia taki jak: zlecenie naprawy pojazdu, serwis pojazdu, szkolenia, przypomnienia o płatnościach, urlopy czy też ważne spotkania. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl