dla instruktora

Kalendarz online dla instruktora

Musisz zarządzać zajęciami i lekcjami? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla instruktorów? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zajęciami z Twoimi kursantami.

Organizuj zajęcia w kalendarzu online dla instruktorów

Jako instruktor możesz organizować swoją prace w kalendarzu online. Dodawaj do terminarze online zajęcia i kursy na które zapisałeś swoich kursantów. Aplikacja pozwala Ci na swobodną organizacje pracy. Łatwy tryb dodawania nowych zajęć z kursantami oraz dobry podgląd na wszystkie zaplanowane lekcje. Możesz zaznaczać które lekcje są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zajęcia i lekcje z kursantami
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne zajęcia
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania zadań dla instruktorów

Jeśli prowadzisz zajęcia i lekcje to przyda Ci się taki kalendarz do planowania zajęć dla instruktorów. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Ważne jest te że aplikacja pozwala Ci na dodawanie do kalendarza różnego rodzaju zajęć czy lekcji. Do każdej lekcji możesz przypisać klienta bądź po prostu umieścić to w tytule zlecenia. Widok 24 godzinny jest dla podglądu dla instruktora najlepszy. Niezależnie od typu lekcji oraz zajęć możesz wszystko dodać do terminarza. Nie ważne czy są to zajęcia pojedyncze czy z grupą uczniów. Zaznaczaj przy każdym zleceniu czy jest już wykonane czy może trzeba je przesunąć na inny termin.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl