dla kierowcy

Kalendarz online dla kierowcy

Jak kontrolować swój czas pracy i jazdy? Skorzystaj z rozwiązania kalendarza internetowego dla kierowców? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać swoją pracą i przejazdami.

Dodawaj przejazdy w kalendarzu online dla kierowców

Bardzo proste narzędzie do dodawania zleceń w kalendarzu online dla kierowców. W ten sposób będziesz kontrolował swój czasy oraz płatności. W każdym momencie masz dostęp do najważniejszych informacji przez internet. Aplikacja kalendarza pozwala Ci organizacje swojej pracy na cały tydzień czy miesiąc. Możesz zaznaczać które przejazdy są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zlecenie przejazdu
  • przypisz klienta do zlecenia
  • dodaj cenę lub koszt w zlecenia
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz online do planowania pracy dla kierowców

Kiedy pracujesz w transporcie lub przewozie musisz kontrolować swój czas pracy a więc przyda Ci się kalendarz online dla kierowcy. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

To dzięki takim aplikacją możesz w prosty sposób planować swój czas pracy. Kalendarz internetowy dla kierowcy ułatwia kontrole nad zadaniami i pracą w ciągu tygodnia. Możesz dodawać różne zdarzenia do kalendarza a dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą a również rozplanowane. Do kalendarza dodasz zlecenia oraz przypomnienie np: o oplącie za ubezpieczenie czy także umówiony serwis. Wygoda tego rozwiązania pozwala na spokojne kontrolowanie przez przeglądarkę na komputerze czy telefonie swojego czasu.

Slide 2

Kalendarz online

Prosta aplikacja dzięki której będziesz mógł zarządzać swoimi zleceniami, zadaniami, zapisami, wizytami, serwisami, montażami itp....

Abonament dla 1 os./1 poj, 9.99 netto/mc

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl