dla warsztatu samochodowego

Kalendarz online dla warsztatu samochodowego

Musisz zarządzać zleceniami napraw i serwisu samochodu? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla warsztatu samochodowego? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zleceniami napraw i serwisu w warsztacie.

Zlecaj montaże w kalendarzu online dla warsztatu samochodowego

Możesz zarządzać wszystkimi swoimi pracami w warsztacie dzięki tej aplikacji kalendarza online. Dodawaj zlecenia, naprawy, serwis samochodu do kalendarza. Możesz też przipisać klienta do zlecenia a także cene. Możesz zaznaczać które zlecenia są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zlecenie serwisowe
  • przypisz pracowników do naprawy
  • dodaj cenę lub koszt serwisu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania zleceń dla warsztatu samochodowego

Gdy prowadzisz warsztat przy da Ci się kalendarz do planowania pracy. Szybko i łatwo dodawaj zlecenia z poziomu przeglądarki na komputerze czy telefonie. Zawsze pod ręką masz dostępny widok na pracę na najbliższy tydzień.

To dobre narzędzie do organizacji pracy w warsztacie samochodowym. Swobodnie zarządzaj zleceniami serwisowymi, organizuj zlecenia naprawy, planuj urlopy pracowników i rozliczaj wykonane zlecenia. W prosty sposób wyświetlasz zlecenia w danym tygodniu czy też w całym miesiącu. Podgląd na zlecenia w całym miesiącu umożliwia Ci planowanie pracy na przyszłe dni. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl