dla hotelu

Kalendarz online dla hotelu

Chcesz zarządzać wynajmem pokoi? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla hotelu? Zobacz aplikacje kalendarza online dla hotelu i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać wynajmem Twoich pokoi hotelowych dla gości.

Dodawaj wynajem pokoju w kalendarzu online dla hotelu

Łatwo i szybko dodawaj wynajem pokoju do kalendarza online dla hotelu. Ta aplikacja to idealne narzędzie dla właścicieli posiadających pokoje na wynajem. Gdy któryś z klientów będzie chciał wynająć pokój w kalendarzu internetowym zobaczysz który z pokoi jest wolny do wynajęcia. Możesz zaznaczać które wynajmy są już zrealizowane i opłacone.

  • dodaj wynajem pokoju
  • dodaj sprzątanie pokoju
  • dodaj cenę lub koszt w wynajmie
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania wynajmu pokoju dla hotelu

Gdy dysponujesz pokojami na wynajem zapewne chciałbyś móc w łatwy sposób nimi zarządzać. Przyda Ci się do tego kalendarz do planowania wynajmu pokoju dla hotelu. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Planowanie w kalendarzu wynajmu pokoju jest bardzo proste. Do kalendarza będziesz miał dodaną listę swoich pokoi. Korzystając z formularza możesz dodawać i przypisywać gości do odpowiedniego pokoju. Dla swojej wygody do aplikacji możesz dodać schematy wynajmu by szybciej dodawać zdarzenia do kalendarza. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl