dla nauczyciela

Kalendarz online dla nauczyciela

Potrzebujesz w prosty sposób organizować zajęcia i lekcje? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla nauczyciela? Sprawdź aplikacje kalendarza online i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać lekcjami i zajęciami dodatkowymi z uczniami.

Dodawaj lekcje w kalendarzu online dla nauczyciela

Wygodny kalendarz do dodawaj różnego rodzaju zdarzeń pozwoli Ci na dobrą organizację swojej pracy. Dzięki aplikacji możesz organizować swoje zajęcia dodatkowe czy też lekcje z uczniami. Kalendarz online to prosta aplikacja z łatwą obsługą na komputerze i telefonie. Możesz zaznaczać które lekcje są już wykonane i opłacone.

  • dodaj lekcje lub zajęcia
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania lekcji dla nauczyciela

To bardzo cenne narzędzie jeśli chcesz zarządzać swoją pracą z uczniami. Aplikacja pozwoli CI na dodanie ważnych spotkań, lekcji, zajęć lub jakiś szkoleń czy przypomnień o ważnych zdarzeniach. Szybko i łatwo dostępna nawet przez przeglądarkę na telefonie.

Kalendarz internetowy dla nauczyciela umożliwia planowanie lekcji czy zajęć dodatkowych z Twoimi uczniami. Umożliwia Ci także dodawanie różnego rodzaju zdarzeń jak urlop, szkolenia czy przypomnienia. Możesz także dodać do plannera swoje stały tygodniowy plan zajęć. To narzędzie jest na tyle wygodne że nie ma znaczenia czy korzystasz z niego przez przeglądarkę na komputerze czy telefonie. Aplikacja jest jedna i ta sama, najbardziej aktualna i bez potrzeby instalacji jej na telefonie i zajmowania miejsca. Będziesz posiadał własny login i hasło do konta.

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl