Kalendarz online

Kalendarz online dla

Kalendarz online – prosty i funkcjonalny

Niezwykle prosty i funkcjonalny kalendarz online to dobre narzędzie do poprawienia organizacji pracy. W zależności od Twoich potrzeb do dyspozycji w kalendarzu internetowym masz wiele przydatnych opcji. A jeśli będziesz potrzebował dodatkowej funkcji możesz to zgłosić przez formularz kontaktowy.

W aplikacji możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności kalendarza. W zależności o typu Twojej działalności możesz z aplikacji korzystać wedle własnych potrzeb. Jako montażysta możesz do kalendarza dodawać zlecenia montażu. Serwisant może dodawać zlecenia serwisowe. Szkoła nauki jazdy może organizować lekcje z kursantami. Jako fryzjer możesz w kalendarzu umawiać wizyty z klientami. Wszystko w zależności od potrzeb użytkownika. Niezależnie od typu działalności możesz dodawać różnego rodzaju zdarzenia do kalendarza, przypisywać pracowników i pojazdy, zaznaczać klienta czy typ zdarzenia.

Na komputer

Korzystaj z kalendarza przez przeglądarkę na komputerze

Na telefon

Korzystaj z kalendarza przez przeglądarkę na telefonie

Zadania

Dodawaj do kalendarza zlecenia, zadania, wizyty i inne ważne zdarzenia.

Dla kogo jest kalendarz online?

Kto może korzystać z kalendarza online? Każdy komu takie rozwiązanie jest potrzebne! Niezależnie od tego czy jest to firma czy osoba prywatna. Kalendarz internetowy to prosta aplikacja niewymagająca instalowania żadnych aplikacji na komputerze czy telefonie. Do skorzystania kalendarza internetowego wystarczy dostęp do internetu i przeglądarka www.

W jakich przypadkach może przydać Ci się taki kalendarz online? Sytuacji gdzie nasze obowiązki czy sprawy wymagają organizacji jest sporo. Dlatego warto korzystać z takich aplikacji by żadne z nich nam nie uciekło. Kalendarz online pomaga nam nie tylko zaplanować ale także umożliwia przegląd zdarzeń z przeszłości gdy potrzebujemy do nich wrócić. Jakie są to przypadki?

  • gdy prowadzisz szkolę nauki jazdy to możesz do kalendarza dodawać umówione lekcje z kursantami, przypisywać instruktora i pojazd
  • kiedy jesteś instruktorem to możesz prowadzić własny grafik zajęć i lekcji z kursantami
  • gdy masz zakład fryzjerski lub salon kosmetyczny to w kalendarzu zapisujesz umówione wizyty z klientami
  • kiedy masz firmę przewozową to możesz zlecenia wynajmu autokaru czy busa dodawać do grafiku
  • gdy zajmujesz się montażami możesz przypisywać zlecenia danej ekipie montażowej
  • kiedy wynajmujesz samochody to dodajesz do terminarza który samochód i komu został wynajęty
  • gdy masz warsztat samochodowy to możesz w grafiku zapisywać zlecenia serwisowe
  • kiedy zarządzasz logistyką to możesz w kalendarzu ustalać transporty i przewozy towarów

Kalendarz

Widok kalendarza do wyboru: 30-dni, 7-dni lub widok 24-godzinny.

Czas pracy

Możesz sprawdzać długość trwania zadań w danym okresie dla obiektu.

Zadania

Dodajesz i przypisujesz określone zdarzenia danemu obiektowi.

Moduły

Dodatkowe funkcjonalności ułatwią Ci inne prace w firmie.

Niska cena

Stała i niska opłata za dostęp do aplikacji kalendarza online.

Aktualizacje

Zawsze aktualna wersja aplikacji przez przeglądarkę www.

Jak korzystać z kalendarza internetowego?

Nie musisz posiadać specjalnych umiejętności ponieważ aplikacja jest bardzo prosta ale opisze jak korzystać z kalendarza internetowego.

Podstawowym i najważniejszym elementem aplikacji kalendarza internetowego jest widok zdarzeń. W zależności od wyboru możesz wyświetlić zdarzenia w widoku 30 dniowym, 7 dniowym i 24 godzinnym. Oczywiście w zależności jaki wybierzesz profil kalendarza opisy poszczególnych elementów będą się różnić. Wszystko zależy od tego czy wolisz korzystać z kalendarza jako pojazdy/kierowcy, czy pracownicy, czy załogi/pracownicy.

Widok 7 dniowy jest najbardziej przydatny i najczęściej stosowany. Daje podgląd na cały tydzień pracy wszystkich aktywnych obiektów. Poniżej widok na komputerze.

CHOOSE

Your Plan

Databases

Users

Email Accounts

Bandwidth

Support

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

Price

podstawowe informacje

co dostępne jest w Aplikacji?

lista obiektów

Lista kierowców

Lista pracowników

schematy

dodatkowe moduły

widok 30-dni

Widok 7-dni

widok 24h

na komputer

na telefon

od 9.99 zł

netto za miesiąc za 1 pojazd/obiekt

Widok 24 godzinny jest polecany jeśli posiadasz dużo krótkich zadań. Wtedy widok takich zdarzeń jest bardziej przejrzysty.

Dodając swoje zadania możesz ustawiać różne parametry przy danym zdarzeniu. Każdemu zdarzeniu przypisujesz kierowców/pracowników, cenę, typ zdarzenia czy kolor zdarzenia.

Kalendarz online do planowania pracy?

Tak! Kalendarz online do planowania różnego rodzaju zadań umożliwia CI dobrą organizacje pracy. W łatwy sposób sprawdzisz co danego dnia masz umówione. To taki planner online który jest prosty i łatwy w obsłudze. Nie wymaga żadnych aplikacji, nie jest skomplikowany i jest dostępny z każdej przeglądarki. Można z tego korzystać jako prywatny kalendarz.

Do czego służy kalendarz online?

To aplikacja do planowania pracy, dodawania różnych zdarzeń, zleceń, wizyt, montaży, napraw, urlopów, usług przez internet.

Czy kalendarz online jest dostępny za darmo?

Możesz testować aplikacje przez 14 dni za darmo. Następnie decydujesz czy dalej chcesz korzystać. Koszt abonamentu to 9.99 zł netto za miesiąc za 1 obiekt/pojazd.

Jakie funkcje posiada kalendarz online?

Funkcje kalendarza: widok 30 dni, widok 7 dni, widok 24h, lista klientów, lista pojazdów, lista kierowców/pracowników, schematy, zadania oraz inne.