dla firmy dostawczej

Kalendarz online dla firmy dostawczej

Planujesz zarządzać flotą transportową i przewozową? Potrzebujesz rozwiązania kalendarza internetowego dla firmy dostawczej i transportowej? Sprawdź aplikacje kalendarza online dla logistyki i zacznij z niego korzystać. Możesz dzięki temu rozwiązaniu swobodnie zarządzać zleceniami przewozowymi i transportowymi dla Twoich pojazdów.

Dodawaj transport w kalendarzu online dla firmy dostawczej – przewozowej

To bardzo proste i nie komplikowane narzędzie do dodawania zleceń w kalendarzu online dla firmy dostawczej lub transportowej/przewozowej. Dla firmy logistycznej posiadającej we flocie pojazdy do przewozu towarów to bardzo cenne narzędzie. Planuj dostawy, zlecaj transport, umawiaj przewóz towarów, organizuj zadania logistyczne przez internet .Stała kontrola nad pojazdami ułatwia prace spedytorom. Możesz zaznaczać które przewozy są już wykonane i opłacone.

  • dodaj zlecenie transportu lub przewozu
  • dodaj zlecenie dostawy towarów
  • przypisz kierowce do zlecenia
  • dodaj cenę lub koszt w zdarzeniu
  • opisz zlecenie lub dane zadanie
  • zaznaczaj ważne prace
  • zmieniaj kolory danemu zdarzeniu
  • zaplanuj prace serwisowe dla pojazdu
  • ustaw ważne przypomnienia o płatnościach

Widok 30 dni

Oglądaj zdarzenia w aplikacji w widoku 30 dniowym

Widok 7 dni

Dostępny także podgląd zdarzeń w widoku 7 dniowym

Widok 24h

Możesz oglądać zdarzenia/zlecenia w wsioku 24 godzinnym

Kalendarz do planowania zadań dla firmy dostawczej

Jeśli posiadasz flotę pojazdów przewozowych to przyda Ci się takie narzędzie do planowania zadań dla firmy dostawczej. Aplikacja posiada różne przydatne elementy z których możesz swobodnie korzystać.

Ważne jest to że kalendarz online dla firmy dostawczej pozwala na planowanie pracy wszystkich Twoich pojazdów. Decyduj który pojazd możesz przypisać do danego zlecenia przewozowego. W aplikacji masz do dyspozycji także mapę. To dobre narzędzie dzięki któremu online masz stały wgląd na swoje pojazdy. W każdym momencie wiesz jaki masz aktualnie zlecenia, jakie pojazdy są w trasie i jak zaplanować prace na kolejne dni. Bardzo łatwo możesz planować dostawy dla klientów. Możesz sprawdzić i przetestować ten kalendarz przez 14 dni za darmo. Oceń czy aplikacja jest dla Ciebie przydatna a jeśli uważasz że brakuje jej elementu który by Ci się przydał napisz o tym prze e-mail czy formularz kontaktowy.

Poproś o dostęp
lub prześlij wiadomość bezpośrednio na biuro@kalendarz-online.pl